KONST / Litografier / Färglitografi 14188197
nr 1418 8197
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 80/155, "vid havet". Färglitografi, bildmått: 33x40cm, yttermått inklusive ram: 47x56cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:48:53
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr